Eşyalarınızı Güvenle Taşıyoruz! Taşınma Stresini Azaltıyoruz!

İstediğin Sektöre Kolayca Uyarla...! Versiyon 4

WordPress Bungalov Kiralama Teması – Nirvana

Bungalov Kiralama Teması Nirvana, bungalov, villa ve tatil evi kiralama işletmeleri için özel olarak tasarlanmış modern ve etkileyici bir WordPress temasıdır. Mülklerinizi kolayca listelemenize, rezervasyonları zahmetsizce whatsapp üzerinden yönetmenize olanak tanıyan tema, işinizi büyütmenize ve daha fazla misafir çekmenize yardımcı olacaktır.

Temel Özellikler:

  1. Elementor ile Kolay Düzenleme: Elementor sayesinde hiçbir kod bilgisi gerektirmeden tema düzenlemeleri yapabilir ve web sitenizi kolayca özelleştirebilirsiniz.
  2. Özelleştirilebilir Tasarım: Farklı renk seçenekleri, fontlar ve düzen seçenekleri sayesinde web sitenizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
  3. Ön Rezervasyon Formu: Entegre rezervasyon formuyla müşterilerinizin kolayca rezervasyon yapmasını sağlayın.
  4. Galeri ve Görsel İçerikler: Bungalovlarınızın, villalarınızın ve tatil evlerinizin çarpıcı fotoğraflarını galeri ve görsel içeriklerle sergileyin.
  5. Mobil Uyumlu Tasarım: Tamamen duyarlı ve mobil uyumlu tasarım sayesinde müşterileriniz istedikleri her cihazdan web sitenize erişebilirler.
  6. Villa Sayfası Yönetimi: Yönetici panelinden kolayca villa sayfalarını ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Her villa için özel bir sayfa oluşturun ve özelliklerini detaylı bir şekilde tanıtın.
  7. Bungalov Sayfası Yönetimi: Ayrıca, bungalov sayfalarını da yönetici panelinden kolayca ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Her bungalov için özel bir sayfa oluşturun ve özelliklerini listeleme ile tanıtın.

Bilgilendirme: Cache Eklentisi Kurulu Değildir ve Sunucu Cache Kapalıdır.